گفتگو با مدیر عامل کیان نور رایانه، یکی از شرکت‌های حاضر در سالن 38A

محصولات ما به دست مهندسان مجرب ایرانی تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت کیان نور رایانه در گفت و گو با خبرنگار اختصاصی الکام‌پوز گفت: خوشبختانه هیچگونه وابستگی به نرم‌افزارهای خارجی نداریم چرا که تمامی محصولات ما به دست مهندسان مجرب ایرانی تولید و براساس آخرین استاندارهای جهانی به‌روزرسانی می‌شود.

محمدعلی عطارها با بیان اینکه بازار هدف کیان نور رایانه بر روی فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و متوسط متمرکز است، افزود: از سال 1379 صادرات نرم‌افزارهای فروشگاهی در حوزه Retail، هایپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای را به کشور آلمان شروع کردیم و طی مدت شش سال جزء بزرگترین صادرکنندگان نرم‌افزار در این زمینه بودیم؛ از سال 1385 نیز فعالیت خود را در ایران گسترش دادیم.

وی افزود: بازار هدف ما بر روی فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و متوسط مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، جانبو و دیگر فروشگاه‌ها متمرکز است و اغلب بزرگان صنعت خرده‌فروشی ایران از نرم‌افزارهای ما استفاده می‌کنند.

هدف ما جلب رضایت مشتریان است؛

مدیر عامل شرکت کیان نور رایانه تصریح کرد: هدف ما جلب رضایت مشتریان است و به همین منظور برای رفاه حال این عزیزان حدود 30 نفر در کال‌سنتر کیان از ساعت 9 صبح الی 9 شب و دو نفر هم از طریق موبایل تا ساعت 1 بامداد، درحال پشتیبانی و ارائه خدمات هستند.

عطارها با اشاره به اشتغال‌سازی مهندسان داخلی در کیان نور رایانه اظهار داشت: در این شرکت به طور مستقیم 70 نفر در حوزه نرم‌افزار و طیف وسیعی از افراد دیگر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار شده‌اند.

شرکت کیان نور رایانه

وی در پاسخ به اینکه برگزاری نمایشگاه‌‌های تخصصی چه تاثیری در روند فعالیت شما دارد، بیان کرد: ابتدا وجود این نمایشگاه‌‌ها، نقش به‌سزایی در شناساندن محصولات ما به افراد مختلف داشت و به تدریج هم موجب این شد که تبلیغات کار ما از طریق خود مشتری صورت گیرد.

او ادامه داد: ما به عنوان یک شرکت نرافزاری فعال در زمینه Retail، همه محصولات‌مان را به صورت کامل و استاندارد تولید می‌کنیم؛ از مسئولان سازمان‌ها به خصوص سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران خواستاریم از واردات نرم‌افزار جلوگیری کنند تا طیف وسیعی از مصرف کنندگان نرم‌افزارهای خارجی با هزینه کمتر و کیفیت بهتر از تولیدات مهندسان داخلی کشور بهره‌مند شوند.

محمد علی عطارها در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه قانون کپی رایت در ایران رعایت نمی‌شود؛ عده‌ای با بازنویسی از روی محصولات ما، لطمه زیادی به مجموعه ما وارد می‌کنند؛ از وزارت فناوری اطلاعات و سازمان‌های مربوطه خواستاریم قانونی در کشور الزام کند تا افراد متخلف، تحت تعقیب و پیگرد قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست