گفتگو با مدیر عامل اتحاد برکت جنوب، یکی از شرکت‌های حاضر در سالن 38A

مدیر عامل اتحاد برکت

سیستم اتوماسیون، قلب کسب و کار است.

مدیر عامل شرکت اتحاد برکت جنوب گفت: سیستم اتوماسیون، قلب کسب و کار است و تا این سیستم نباشد تجارت به صورت سنتی اداره شده و هیچ پیشرفتی در روند آن حاصل نمی‌شود.

حسن عاشوری دراین باره به خبرنگار ما اینگونه توضیح داد: با استفاده از این سیستم‌ها، مدیران کسب و کار می‌توانند در مورد تامین مواد اولیه، مدیریت منابع انسانی، منابع مالی و سایر موارد تصمیم‌گیری کند.

وی با اشاره به اینکه شرکت اتحاد برکت در سال 1371 با رویکرد بازرگانی تاسیس شده است، افزود: از سال 1378 با توجه به نیازی که در زمینه اتوماسیون فروشگاهی به خصوص در بحث نرم‌افزار احساس می‌شد، فعالیت خود را در این حوزه آغاز کردیم.

عاشوری ادامه داد: با تشکیل تیم تولید نرم‌افزار، موفق به تولید نرم‌افزار رستورانی مطبخ و پس از آن نرم‌افزار فروشگاهی سپهر شدیم و در حال حاضر اتحاد برکت با داشتن بیش از 7000 مشتري و 40 نماینده فعال در سراسر ایران توانسته است با ارائه راه‌حل‌هاي فروشگاهی و اتوماسيونی با كيفيت و خدمات پشتيباني مطلوب، جايگاه خود را در زمره برترين شركت‌هاي ايران تثبيت كند.

عرضه آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا در يك سالن تخصصی

مدیر عامل اتحاد برکت تصریح کرد: در اولین نمایشگاه صندوق مكانيزه فروش (POS) و فناوري‌های وابسته به همراه ساير عرضه‌كنندگان تجهيزات، نرم‌افزار و خدمات صندوق مكانيزه فروش آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا را در يك سالن تخصصي از بيست و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي الكامپ عرضه داشتیم. شرکت اتحاد برکت جنوب نیز یکی از معدود شرکت‌هایی به‌حساب می‌آید که در شرایط دشوار تحریمی و مشکلات به وجود ‌آمده در زمینه تأمین ارز، توانست ثبات خود را حفظ کند و به‌ فعالیت ادامه دهد.

سیستم اتوماسیون

عاشوری شرایط دولت را پس از اعمال تحریم‌های آمریکا، وضعیت جنگ اقتصادی توصیف کرد و بیان داشت: هدف اتحاد برکت جنوب صرفا کسب درآمد نیست و سعی دارد تا کالای مطمئنی را در اختیار مشتری قرار دهد و باور دارد که وضع بازار تا حدود زیادی به شرایط عادی بازگشته و فروش یا واردات کالا از سر گرفته شده است.

وی یادآور شد: شرکت ما تنها، کالایی را در داخل کشور تولید می‌کند که توجیه اقتصادی داشته باشد زیرا تولید محصول بدون توجه به توجیه اقتصادی آن، آورده‌ای جز وارد شدن فشار بر مردم نخواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از سال 1393 زبان انگلیسی را به نرم‌افزارهای خود اضافه کرده‌ایم و هم اکنون در حال صادرات نرم‌افزار به کشورهای حوزه خلیج فارس هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست