گفتگو با رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت در سالن 38A

رئیس اطلاع‌رسانی وزارت صمت نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی باعث آشنایی بیشتر مردم با ابزار و تکنولوژی‌های نوین می‌شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت با اشاره به اینکه الکامپ نمایشگاهی دیرینه و جزو نمایشگاه‌های با سابقه خوب در کشور است عنوان کرد: به همان اندازه‌ای که نمایشگاه الکامپ قدمت دارد، ما امروزه شاهد بروز تکنولوژی‌های نوین هستیم.

محمدرضا انواری در بازدید از غرفه‌های سالن تخصصی صندوق مکانیزه فروش در نمایشگاه الکامپ گفت:  شاید معنا و مفهوم تکنولوژی با چند سال قبل تفاوت کرده باشد. تکنولوژی نوین باعث گستردگی و کاربردی شدن آن شده است و در زندگی مدرن نقش بسیار زیادی دارد.

او افزود: یکی از مزیت‌های مهم این نمایشگاه، آشنایی مردم با ابزار و تکنولوژی‌های نوینی است که کاربرد علمی و عملی در زندگی آنها دارد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت در رابطه با گله‌مندی غرفه‌داران در مورد گرمای محیط سالن و مناسب نبودن سیستم تهویه نمایشگاه، بیان داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه بروز یک رویداد مهم است و مسائلی از این دست نمی تواند تاثیرگذار باشد.

او ادامه داد: به عنوان اولین سالی که این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار می شود اتفاق خوبی است و امیدواریم بخشی از نیازها در حوزه آی‌تی برطرف شود و در سالهای آینده شاهد برگزاری نمایشگاه بهتری باشیم.

انواری تاکیدکرد: ما نیاز داریم صنایعی را در داخل کشور با حفظ کیفیت و رعایت استانداردهای جهانی بومی‌سازی کنیم و باید به این نیاز توجه شود.

او با بیان اینکه در سالهای اخیر اقدامات خوبی در حوزه آی‌تی انجام شده است، خاطر نشان کرد: با توجه به نیاز جامعه و گستردگی اما هنوز حوزه آی‌تی نتواسته به نحو شایسته پاسخگو مخاطبان و متقاضیان خود باشد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در پایان گفت: امیدواریم در سال‌های آینده این نیاز برطرف شود تا صنایع جدید بتوانند با توجه به استانداردهای بین المللی عرضه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست