بازدید رئیس اتاق اصناف ایران از اولین نمایشگاه تخصصی صندوق‌های مکانیزه فروش

صندوق‌های مکانیزه فروش

خدمات و محصولات ارائه شده در نمایشگاه امسال تنوع و کیفیت خوبی دارد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در مقایسه با نمایشگاه‌های قبلی از لحاظ نوع محصولات و خدمات ارائه شده مطلوب و متنوع برگزار شد.

سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران در بازدید از غرفه‌های اولین نمایشگاه تخصصی صندوق مکانیزه فروش در سالن 38A از الکامپ 2019 اظهار کرد: تنوع و کیفیت کالا، خدمات و مشاوره‌ای که در نمایشگاه امسال ارائه شده، نشان دهنده این است که دقت کافی در انتخاب واحد‌ها صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در مجموع نمایشگاه موفقی را شاهد هستیم، به ویژه اینکه بخشی به لحاظ تخصصی در اختیار فعالان حوزه صندوق‌های فروشگاهی قرار گرفته است و این امر در سهولت دسترسی متقاضیان به تامین‌کنندگان تجهیزات و نرم‌افزارهای ضندوق فروشگاهی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

ممبینی با اشاره به اینکه استارت‌آپ‌ها در این نمایشگاه تاثیر جدی دارند، افزود: در سالی که به نام رونق تولید نام‌گذاری گردید و با توجه به تحریم‌هایی که به کشور ما تحمیل شده است بدون تردید این فعالان باید مورد توجه ویژه قرار بگیرند تا بتوانند به رشد فناوری در کشور و ارائه خدمات به  صنایع دیگر کمک کنند.

تأمین تمام هزینه‌های جاری دولت نباید از محل مالیات فعالان صنفی و تجاری باشد.

ممبینی تهیه بانک اطلاعاتی مالیات مشاغل را گامی مهم در شفاف‌سازی نظام پرداخت مالیاتی عنوان کرد و افزود: اعتقاد ما این است که پرداخت مالیات ضروری است اما نباید تأمین تمامی هزینه‌های جاری دولت از محل مالیات فعالان صنفی و تجاری باشد.

رئیس اتاق اصناف ایران

وی با بیان اینکه وعده همیشگی دولت‌ها کشف فرارهای مالیاتی است، اضافه کرد: باید منابع جدید وصول مالیات کشف، مشخص و اعلام شود تا زمینه اعتماد سازی مابین مودیان خوش حساب با سازمان مالیاتی فراهم و تقویت شود.

رئیس اتاق اصناف ایران نظام سنتی دریافت مالیات را باعث ایجاد مشکلات فراوان این حوزه دانست و خواستار جدیت و تعامل تمام مراجع ذیربط و مسئول در نوین‌سازی و استاندارد کردن آن بر اساس معیارهای علمی و اقتصادی شد.

رئیس اتاق اصناف ایران در ادامه بیان کرد: اصناف آمادگی دارند تا مطابق نظر رئیس جمهوری نهایت همکاری را با عالی‌ترین نماینده دولت در امور بازرگانی و تجارت داشته باشند.

ممبینی با بیان اینکه اتاق‌های اصناف کشور به عنوان بازوان اجرائی صنوف و بخش‌های خصوصی عمل می کنند، تصریح کرد: امیدواریم با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور ارتباط بیشتری برای برنامه‌ریزی بلند مدت داشته باشیم تا بتوانیم امکاناتی را که وجود دارد، در اختیار همه فعالان صنفی و تجاری قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست